This parent-approved trio of lip balms is the ideal size for teenagers to take to school with them (and won't break any make-up rules!).
we’ve noted how much you’re getting in a tube and the cost per ounce. I hate to do this — to tease you with the possibility of a fancy lip balm — when the truth is that Vaseline ...